Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4068"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love


Helli: tedy také milovnice pampelišek?

Jolano: ten salát si udělám, to zní moc pěkně. Ta odstředivka je dobrá, už se vidím jak točim na dvorku :-))

Luckydino: musím říct, že mám radši divoké pampelišky. Ty z obchodu nejsou tak dobré. Ve Francii používají i kořen.Např: do salátu, orestované do omelety, dokonce i jako náhražku kávy,...

Kočko, manža jí sice pampelišky, ale na sedmikrásky mi řekne, že neni králík!

Teo, neříkej, že u vás někde není nepočuraná zahrádka nebo louka?

Kytko: ona někdy stačí i odstředivka na kliku :- )) Kámoška točila poprvé a odstředivka jí přeběhla celou kuchyň až do obýváku :- ))

Šnitliku: rukola taky dobrá, ale jinak platí to samé co pro Teu ;-)Kytka: evidentně nezkoušela, nemám ji smiley Ale strašně mě baví ten pocit, že mě určitě sleduje xy očí z protějšího domu a myslí si, že tou růžovou utěrkou vysílám nějaké tajné signály. A já ještě úmyslně měním rychlost točení, přebíhám z rohu do rohu.....prostě totální adrenalin smiley
tak já hlásím jednu pampelišku na balkoně. Z ní salát asi nebude, co? smiley Přímo pampeliškový ráj máme u sjezdu z dálnice, ale ty asi nebudou moc zdravý smiley Budu se muset spokojit s rukolou.
tea: že s odstředivkou není sranda? Evidentně jsi nikdy nezkoušela, na jakou maximální rychlost se dá roztočit ta odstředivka poháněná tahací šňůrou. smiley Jenom škoda, že k ní nedodávaj snímač otáček.
spoustu...achjosmiley
26.04.2009 11:05:36
olivovakucharka
1
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one