Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!

Do rozhlasu? Jedině s olivovým chlebíčkem - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2120"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Právě jsem dopekla olivový chlebíček - ještě asi nevystydl a už je napůl pryč... je úúúúžasnýsmiley - takže příště vyzkouším lilek

smiley

pa J.W.
Renato,

děkuji za názor. A lilek á la Jean si určitě upečte, je to pochoutka. U nás je tato úprava lilku velmi oblíbená, zejména ke grilovanému masu.
blahopřeji k relaci v rozhlase. Bylo to poučné, profesionální, dobře odvedená práce. Jo a po poslechu jsem dostala chuť na lilek a la Jean... ;-)
Jano, smiley, doufám, že se olivový chlebíček u vás osvědčí. Jsem zvědavá, co do něj přidáš smiley
Jirko, díky za príma komentář. Oliváček jsem s sebou vzala tak nějak proto, že to považuji za samozřejmost. Když na návštěvu, tak nikdy s prázdnýma rukama. A když si pozveme návštěvu, taky nabízíme to nejlepší, aby se přátelům a rodině u nás líbilo. A navíc, u dobrého jídla se tak krásně povídá smiley.

O olivových olejích už připravuji malý článek. Původně měl být tenhle blog kontaktním místem pro nás a čtenáře Olivové kuchařky. Ale pak jsme napsaly druhou kuchařku, pozvolna začínáme pracovat na třetí .... no tak jo, připravíme obsáhlejší informace o olivových olejích i sem smiley
13.02.2009 19:48:28
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one