Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!
Poděkování ;-) - obrázek

Poděkování ;-) - obrázek

 

Milé čtenářky, milí čtenáři,

dovolte nám ještě jeden návrat k našemu účinkování na knižním veletrhu Svět knihy. O tom, jak jsme se připravovaly a jak se nám vařilo, o tom jsme tady zprávičku již podaly. Ovšem o tom, jaké jsme zažívaly pocity, o tom jsme se zatím moc nešířily.

  Do zákulisí veletržní kuchyňky jsme přišly plné očekávání, trochu rozechvělé z neznáma, ale určitě moc zvědavé na obecenstvo, které se nám rozhodne věnovat půlhodinku svého času. Náladovost technických vymožeností se na nás rozhodně nepřenesla a byly jsme moc rády, že jsme zaujaly tolik divaček a diváků, a to po celou dobu našeho vyprávění a vaření.

Kdyby existoval exaktní měřič pozitivní energie, určitě by v okolí veletržní kuchyně vykazoval ty nejvyšší hodnoty.

A jak jsme vás viděly my? Dnes jsme dostaly pár fotografií z našeho mateřského nakladatelství a vybraly jsme pro vás jednu, věrně odrážející atmosféru, kterou jste nám v sobotu při našem premiérovém vaření vytvořili.


Moc vám všem děkujeme za to, že jste přišli a vytvořili báječnou atmosféru. Byli jste opravdu vynikajícím publikem. Z vašich ohlasů víme, že jste si na našich dobrotách pochutnali, a proto se těšíme nejpozději příští rok opět na viděnou. Můžete si být jisti, že opět vymyslíme a připravíme nějaké méně obvyklé dobrůtky a opět pomůžeme bořit předsudky a utvrdíme vás v tom, že zdravé jídlo může být současně i velmi chutné.

06.06.2009 12:24:53
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one