Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!

Recepty z našich knížek, Olivové a Mořské (nejen) kuchařky ve Velké dietní kuchařce v Blesku? - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4210"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Bohužel toto odhalení asi nikoho z nás nepřekvapuje. Smutné je, že se nejedná jen o recepty. Ať už vás zajímá jakákoli problematika, záhy zjistíte, jak moc se články opakují - anebo mají jejich autoři/autorky neuvěřitelně spřízněné múzy, které je inspirují k psaní navlas stejných textů... Pokud máte jen trochu energie a sil, braňte se. Jinak se plagiátorství stane naprosto veřejně uznávaným způsobem praktikování "žurnalistiky". Držím palce!
Tak to je opravdu drzost nad drzost. Doufám, že jim to jen tak neprojde. Ach jo, je mi z toho smutno smiley
Děvčata, držím palce a přeji veřejnou omluvu, ale věřte, že v této společnosti už nemám víru v absolutní nic. V této společnosti se špatně stárne - to není můj výmysl, ale řekla jej naše populární dvojice paní Jana Hlaváčová a pan Luděk Munzar.
Nejhorší je, že to těm lapkům připadá normální a v pořádku!smiley
Je to vrchol drzosti! Nakonec by klidně kuchařky mohli psát bulvární pisálkové, stačí jen použít ty správné fotky, pokud by rozeznali lilek od papriky! smiley Neskutečné, co se u nás děje: část lidí vaří, vymýšlí a píše a ten zbytek kopíruje, kopíruje a ani trochu se za to nestydí. Moje "kopírovací" dobrodružství také zatím není vyřešeno. Zatím je ve fázi: "Slibem nezarmoutíš" smiley
28.03.2010 09:20:08
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one