Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3198"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tady 10 stupňů, trvale pošmourno. Nejlepší je si něco dobrého uvařit (u nás dnes bramboráčky a domácí kysané zelísmiley). Já vím, že ve Francii je nádobí obrovský výběr, tady bohužel musíme být rádi za to Tchibo. Ale zítra jedu do Německa, tak určitě prolezu regály a třeba objevím něco zajímavéhosmiley.
Lucka
Zdravim z Francie a hlasim azuro a 20C.

Buraci: ano v Tchibu jsem videla, pekne. Bohuzel, jen jeden druh a barvu, mohu sehnat vic i v lepsim provedeni. Dnes jsme na pastvinach kolem statku nasbirali kos zampionu, parada, ale v kokotkach neskoncily :-(

Jenofefo, pekny odkaz, ale ty ceny!

Pisnu ti email, treba se ti bude libit neco z me nabidky ;-)
Kokotky, zapékací misky, pekáčky - miluji a používám ráda a často. Dnes jsem objevila docela hezké nádobí (občas i za přijatelnou cenu): http://www.kulina.cz/peceni/, třeba se někomu bude něco hodit.
Ahoj Dášo, mám nové krásné kokotky s pokličkou (měli nebo je ještě mají v Tchibu), tak jsem je samozřejmě musela vyzkoušetsmiley. A houby krásně voněly a ještě lépe chutnaly. Tvůj recept je jednoduchý a přitom efektní, jako vždyckysmiley. Doufám, že si to ve Francii pěkně užiješ a že se nám brzy ozveš.
Lucka
Díky všem za chválu. Pochválila jsem i manžu za nasbírání. Teď už sněží, tak je po houbách. Moc jsme si jich letos neužili. Ale pár porcí je v mrazáku a něco je nasušeno.

Ke kokotkám bych měla toto: je to mánie. Cokoliv teď vařím, už si to představuji v kokotkách. Včera večer jsem v nich servírovala mušle, dnes zapekla br. kaši s mangoldem k jehněčím kotletkám. V každém případě to v nich pokrmům sekne.

Máte-li někdo zájem se dozvědět víc, napište mi email na: francouzskespeciality(zavináč)email.cz, určitě se domluvíme ;-)
28.03.2010 09:23:29
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one