Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1899"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ten starý talíř po babičce bohužel nemám, ale špičatou lžíci ano a miluju ji!!! Jo a servírovala jsem tedy do kokotek ;-)
Jo, tak cibulacku taky muzusmiley. Ja ovsem uprednostnuji tu klasickou se zapecenym gruyerem nebo bergkase nahore, protoze miluju, jak se ten syr rozvoni a kdyz ho clovek nabere, tak se taaaahnesmiley. Bile vino uvnitr je samozrejmosti a stejne jako Ajta tradicne cibulacku akceleruji bujonem Wurzel, a navic ji dopreji jeste stopecku konaku nebo brandysmiley.
Lucka
Jo, jo, jo - cibulačka... osvědčený způsob jak udělat bříšku dobře smiley

Jednou jsem měla akutní nedostatek bílého pečiva na krutonky a tak jsem do talíře nakrájela na kostky obyčejný chléb (musí být starší, jinak rozbředne)a zasypala ho spoustou strouhaného sýra... cibulačku jsem "zesílila" BIO zeleninovým vývarem Würzl.... mňam smiley
právě jsem jí opět měla na večeři. Fakt bez těchto talířů by to nebylo ono.A bez té notně ošoupané lžíce jakbysmet ;-) Jojo, trocha nostalgie neuškodí.
Ty talíře a lžíce mě berousmiley. Cibulačku občas dělám, na sklovaté cibulky (většinou tři druhy) dávám zasyčet portskésmiley
07.03.2012 20:05:28
olivovakucharka
1
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one