Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!

Jahodová Šarlota - Charlotte aux fraises (šarlot o frez) - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2529"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dášo, žravé. Teď jsi na to kápla !smileyPořád koukám na ty fotky a říkám si, vždyť já to sladký vlastně vůbec nejím ! V tomhle případě si ale nejsem vůbec jistá. Zatím mám jen piškoty, ale ostatní na sebe určitě nedá dlouho čekat. Žravé. Jo..už na první pohled. smiley
určitě vyzkoušejte, je to žravé. Foto 4,6,a 8 jsou z jiné Šarloty, kde bylo asi málo želatiny a po vyndání z formy držela tvar asi 3 minuty. Jentaktak jsem ji stihla vyfotit, pak se začala rozlézat do všech světových stran.Ale chuťově byla také výborná. Recept byl podobný, ale bez rozmixovaných jahod a v krému byla vanilka ;-)
Dášo na první jahody narazím a tvořím. Používám také jenom cukrářské piškoty, stojí to zato vyčkat. Ještě juknu na tu formu. Tak dobrou chuť.
Dášo, tak tohle je dobrůtka. Dá se opravdu připravit i v hlubší míse (mám odzkoušeno), ale je mi jasné, že kdybych měla na vybranou, určitě bych volila originál formu. Jak říká Alena, na to se večer nedá dívat! ;o)
Bali, to je podpásovka a ještě navíc v půl desáté večer! Šarlotu jsem ještě nepřipravovala, budu to muset co nejdříve napravit!
09.05.2008 22:08:34
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one