Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7575"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Přeji pěkné odpoledne, tuhle laskominu jsem asi neměla nikdy poznat... Včera jsem uvařila tři maličké skleničky, teď přede mnou stojí rozdělaná druhá a prosí mě o milost :) S bagetou super, ale teď jsem to zkusila namazat na žitný chléb, co jsem pekla, a to je paráda... Zkoušela jsem trochu kombinovat oba recepty, pouze černé olivy, ale přidala jsem víno, bez něčeho nakyslého by asi byla chuť dost mdlá. Díky moc, určitě jsem nedělala naposledy :) (mimochodem: jsem ve Španělsku, ale 'čerstvé' olivy jsem tu tedy viděla jedině na stromech - to se snad ani koupit jen tak nedá, ne...?)
Škoda, foto nebude. Vzala jsem sklenku džemu na oslavu k vnoučkům ... jen se zaprášilo a budu vyrábět další, taková je to dobrota.
Zdravím, nějakou záhadou nemohu najít recept na Olivový džem.

Právě jsem ho dodělala, přidala jsem i menší polovinu oliv zelených, musím se držet . je to dobrota. Před vařením jsem olivy posekala udělátkem na sekání cibule, až bylo hotovo, použila jsem ponorný mixér, ale kaši jsem z toho neudělala. Až budou fotky dám je na blog. Díky za návod.
Díky, sešlo se mně jich hodně, dám vědět.
Zcela v pohodě použijte konzervované ;-)

30.01.2012 17:07:30
olivovakucharka
1
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one