Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!

Jihoamerické rozluštění - diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8572"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Určitě stačí formičky na pracny, také jsem je chtěla použít. Madlenky jíme jen tak. Ke káviččce, čaji, s kakaem, vínkem nebo sektem ideální.
Dáša: díky, formu nemám, chystám se pokusničit s formičkama na pracny, myslím, že by to s nima mělo jít taky. Za recepty budu moc rád.

Mlsnakocka: Já je vždycky jedl jen tak bez ničeho (jsou ideální jako sladká tečka po jídle někde venku), ale s těma dušenýma meruňkama by to taky určitě bylo dobrý.
To Kytka: To je dobře, žes to připomněl - Madelleines! Viděla jsem, jak je připravoval Rick Stein a od té doby na ně myslím. Byly k tomu jakési dušené meruňky a jak na sladké moc nejsem, tak jsem slintala smiley
Kytko, jojo, prý to tak je. V Čechách se prý po francouzsku vařit nedá. Tak přemýšlím, co to tedy těch 15 let tady vaříme? Co mi to ten můj manžel stále tvrdí? Co je to tedy za recepty na našich stránkách?

Toto zajímavé tvrzení si můžeš PŘEČÍST ZDE smiley

S pečením po francouzsku to tu bude stejné jako s vařením :-))) Asi to nepůjde ;-)

Madlenky milujeme, mam jich doma zásoby. Zatím jen kupované,nejlepší jsou ty z Commercy. Už je mám dlouho v plánu, dokonce i formu už mám!!! Ale kdy je upeču nevím. Nějaký rpc ti pošlu.
Ahoj, to jsou špatné zprávy, že se tu franouzsky vařit nedá, ale holt se s tím budeme asi muset smířit. Držím palce, ať se to i přesto povede. smiley

Nevíš, jak je to tady s francouzským pečením? Vypadá to, že jsem si nedávno obnovil závislost na Madelleines (a vytvořil ji u dalších nevinných jedinců) a rád bych je zkusil doma - nemáš náhodou osvědčenej recept, ideálně takovej, kterej by fungoval i tady, na webu jsem našel jen nějaký cizojazyčný a ty tu nejspíš fungovat nebudou smiley
26.02.2009 14:03:34
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one