Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!

Letní soutěž s francouzským nádechem

Letní soutěž s francouzským nádechem - obrázek

Letní soutěž s francouzským nádechem - obrázek

Milí čtenáři našich stránek a milovníci našich receptů,

 léto se ukazuje v plné síle, přináší nám dva pohodové prázdninové měsíce a s nimi na našich CHUTNÝCH STRÁNKÁCH S FRANCOUZSKÝM NÁDECHEM i novou soutěž.

Naše kuchařky – Olivová i Mořská – se letně a prázdninově laděnými recepty jen hemží, a proto je právě teď ta správná doba na to, abyste si jakýkoliv z nich vybrali a podle něj uvařili. Tím budete mít splněnou PRVNÍ podmínku naší soutěže.

Tou DRUHOU podmínkou je, abyste pokrm připravený podle našeho receptu vyfotografovali a předmětnou kuchařku vhodně zakomponovali do fota. Každý účastník soutěže může zaslat fotografie maximálně 3 různých pokrmů. 

TŘETÍ a poslední podmínka je současně ta nejjednodušší – foto zašlete spolu s identifikačními údaji o své osobě (jméno, adresa)  na náš e-mail olivy2006@email.cz 

Ze všech fotografií splňujících dané podmínky a zaslaných do půlnoci 2. září 2012 bude poté vylosován vítěz soutěže, kterého (s jeho případným jednočlenným doprovodem) pozvu ke mně domů na oběd a uvařím jen pro něj menu z francouzské kuchyně.

Líbí se vám soutěžní téma i vypsaná cena pro vítěze? Pak tedy neváhejte, uvařte podle našich kuchařek a pošlete foto. Zbytek už je na mně. ;-)

Pokud snad naši Olivovou ani Mořskou kuchařku nevlastníte, ale soutěže se přitom chcete zúčastnit, můžete si je objednat přímo u nás ve Francouzském obchůdku. Knížky vám pošleme i s osobním věnováním. 

01.07.2012 22:08:56
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one