Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!

Chystá se něco PRIMA- diskuze

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5567"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Až včera jsem shlédla na Streamu jeden díl - tedy ne celý, to jsem nevydržela...skutečně to vypadá spíš jako pořad pro Babicovy příznivce. No comment.
Tak jsem si dnes pustila pár dílů. Podle očekávání se babicuje DOST, všude se sype Vegeta, do polívky se dávají mražené játrové knedlíčky, okouzlit chtějí dezertem z oloupaného banánu, nakrájeného ovoce, zakydnuté šlehačkou a zastříklé "čokoládou" z pvc lahve. Předkrm v podobě studené mísy s ruličkami salámu a salátu s vegetou, je fakt dílo. Odkaz na tento díl je TADY. A celkově tato skupinka je povedená ;-)
Dnes jsem shlédla několik epizodek na netu (TV Markíza) a musím říct, že menu byla opravdu pozoruhodná. Hned na první kliknutí pomazánka Sloní žrádlo alias Ševcovský mls jako předkrm. To už jsem tušila, že tady bude asi legrace.smiley

Docela se těším, jak to celé pojme Prima a jestli to bude prima.;-)
Dášo, my i pejsci tě kdykoliv rádi uvítámesmiley. Ale s tím dělením... zrovna jsem nakrmila a oni se tvářili, že mají sami málo (přitom mají dvakrát denně tataráksmiley). Tak já si na to vzpomenu u večeře - dneska jsou konfitovaná kachní stehna s opečenými brambůrky - a taky jim nedámsmiley.
Lucka
Buraci: ale já bych klidně přišla, já pejsky ráda a klidně se rozdělím.

A doufám v totéž ;-)
28.03.2010 09:32:05
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one