Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!

Čím nás potěší Česká televize dnes?

Čím nás potěší Česká televize dnes? - obrázek

Čím nás potěší Česká televize dnes? - obrázek

Vzhledem k tomu, že moje anonce víkendových filmových lahůdek sklidila poměrně pěkný úspěch, musím se s vámi podělit i o další zajímavost, která je na programu naší veřejnoprávní televize.


Cyklus „Retro“ sledujeme téměř pravidelně a vždy objevíme něco nového. Díl odvysílaný minulý týden jsme nahráli, aby se i naši kluci mohli podívat, jakou výpočetní technikou jsme oplývali při studiích vysoké školy. Ani dnešní část si nenecháme ujít – bude totiž věnována vaření. Podle textíku v časopisu Rozhlas si připomeneme, že „Vaření v socialistickém Československu vyžadovalo zvláštní um i vynalézavost“. Už se mi sbíhají sliny. Čím nás asi Martina Vrbová provede? Tipuji domácí výrobu sojové omáčky, vzácnosti téměř nezakoupitelné. A dále … nechám se moooooc ráda překvapit.

A jestli se budete koukat taky, tak nám potom napište, jak se tvůrci trefili a naopak, na co zapomněli. A protože vím, že na naše stránky chodívají i krajané žijící za hranicemi, přidávám i odkaz na internetové vysílání tohoto pořadu: ZDE  

Hezké pokoukání přejí

Lenka a Dáša

P.S. A když vydržíte, možná bude stát za to i německá komedie Tři sestry po německu (Drei Schwestern made in Germany). Její premiéru jsem prošvihla, ale teď si film nahraju.

 

09.12.2008 10:34:41
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one