Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!
Kam za dobrou chutí a zábavou – tipy na prosinec 2011 - obrázek

Kam za dobrou chutí a zábavou – tipy na prosinec 2011 - obrázek

Předvánoční a ryze vánoční čas patří zabijačkám, tak si je v žádném případě nenechte ujít. Mnohé jsou totiž doplněny o mikulášskou nadílku – tu samozřejmě nejvíc ocení vaše děti. O tom, že bude na hradě veselo, není už nyní pochyb. Vánoce na hradě Bouzov i Bítov si pro vás připravily ojedinělý kostýmovaný program doprovázený těmi nejlahodnějšími tradičními pokrmy, které se k Vánocům pojí. Putovat však můžete nejen po hradech a zabijačkových hodech, ale také po vinných sklípcích, kde se ke konci roku koná tzv. žehnání vínu, po němž následuje ochutnávka tohoto oblíbeného moku.

Užívejte si tedy sváteční atmosféru již od jejího počátku a prožijte klidný a pohádkově naladěný prosinec plný skvělých chutí.

Novinky v obchůdku! - obrázek

Novinky v obchůdku! - obrázek

Vážení zákazníci, pro vaši potěchu jsem přidala do mého Francouzského obchůdku několik novinek.
Například vámi žádané Dárkové kupony jsou již k dispozici ;-)
Za určitých podmínek beru na svá bedra vaše poštovné,...

Kam za dobrou chutí a zábavou – tipy na listopad 2011 - obrázek

Kam za dobrou chutí a zábavou – tipy na listopad 2011 - obrázek

Listopad se tradičně nese ve znamení Svatomartinského vína – značky, která se již trvale zabydlela u vinařských odborníků i běžných konzumentů. Mnohé degustace bývají často zpestřeny o ochutnávku svatomartinské husy, a tak je zážitek spojený s tímto vínem dokonalý. I když tento typ akcí jednoznačně ovládl náš přehled listopadových gastro událostí, nelze si nevšimnout i jiných, trochu odlišných, a přitom neméně zajímavých počinů. Ať už se jedná o pomalu končící výlovy rybníků, veřejné pečení chleba nebo první adventní akce, vždy budete obklopeni atmosférou dobrého jídla, pití a zábavy.

Zde jsou naše tipy na listopadové výlety za gastronomií.

Zrodil se Gastronaut – Rozcestník dobrých chutí - obrázek

Zrodil se Gastronaut – Rozcestník dobrých chutí - obrázek

Nakladatelství Smart Press, specializující se na vydávání výjimečných českých kuchařek, připravilo nový projekt pro všechny milovníky dobrého jídla a pití, a to na internetu. Gastronaut.cz přináší jedinečný přehled gastronomických akcí z celé ČR.
Kam za dobrou chutí a zábavou – tipy na říjen 2011 - obrázek

Kam za dobrou chutí a zábavou – tipy na říjen 2011 - obrázek

Ani jsme se pořádně neohřáli a už je tu podzim. Na začátku měsíce sice ještě možná zažijeme poslední záchvěvy babího léta, ale chladné dny se neúprosně blíží a s nimi se bude měnit i gastronomická sezóna a nabídka gastro událostí. Netřeba však propadat panice. Také v říjnu si pro nás organizátoři připravili spoustu zajímavých akcí, takže se máme na co těšit!


VÝZVA NA OBRANU KNIH

Já už podepsala v Knihkupectví ;-)
Dnes jsem zašla do jedné chebské masny, protože jsem byla nalákána nabídkou na výloze: telecí kýta, plec, ... hovězí na bifteky,...
Krása!
Ale uvnitř jsem objevila něco navíc a to jsem opravdu nemohla nevyfotit ;-) 
ocasy.jpg
S kamarádkou jsme šly do kolen :- ))))
Ale nabídky jsme nevyužily, já už doma Francouze mam a ona má zas Švýcara ;-)
Přejeme všem chutný rok 2011!

Milé zákaznice, milí zákazníci,

moc mě mrzí, že jsem kvůli zdravotním komplikacím v rodině nucena na nějakou dobu přerušit provoz svého Francouzského obchůdku. Jakmile to bude možné (pravděpodobně na konci zimy či v prvních jarních týdnech), budu se mu opět intenzivně věnovat.

Můžete mi však stále psát, na Vaše případné objednávky určitě odpovím a dohodnu individuální podmínky dodání.
PŘIJĎTE OCHUTNAT ;-) - obrázek

PŘIJĎTE OCHUTNAT ;-) - obrázek

TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one