Věřte, že i v Čechách můžete vařit i žít po francouzsku!
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3863"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Právě rozramžuju veliký kus lososa, takže se na tenhle krásný a jednoduchý recept asi brzy vyzkouším. Jen budu asi lehce inovovat, protože únorová rajčata (i ta cherry) prostě nejsou to pravé rajčatové :-(

Ale originál bych si dala hned, mňam. Vše je to opravdu připravené s láskou a umem, to se hned pozná! :-)

Madla
Eviku, to bude, za to ručím.

U nás mají chlazené vakuově balené(když je mají!)na začátku regálu s uzeninami nebo v lednici hned vedle ;-)

Losos je před vložením do trouby syrový, poté pečený ;-)
Tak to musím brzy udělat muži! Vypadá to naprosto úúúchvatně, bude mít boule za ušima a pět ódy na mé kuchařské uměnísmiley (ale nebojte, já se vždycky přiznám, kde jsem to okopčilasmiley). Zkusím Kaufland ve Slaným, ale čerstvých ryb jsem si tam nevšimla. Jen dotázek na závěr: Ten losos je syrový nebo pečený?

Díky
smileyNeměla jsem řeřichu, tak jsem to podávala s rukolou a rajčátka byla červená, ta nejmenší a po upečení i nejsladší na světě. Pažitka, petrželka (i rukola) ze "zahrádky" na balkoně, losos sice mražený, ale krásné filety. Citron bio, voňavý. Naprostá spokojenost.smiley
Není zač, vaříme tu pro vás ;-)

Opět jsem vařila v pátek na večeři. Brambory jsem promíchala s nakrájeným citrónem, místo česneku přišla červená cibule, místo žlutých rajčat byla červená, a místo pažitky a petržele jsem to posypala řeřichou a červeným pepřem ;-)

Krevety jsem projela na másle, česneku a petrželce na pánvičce a doplnila na lososa až před podáváním. Byly z mrazáku, tak jim ta pánvička prospěla víc než trouba.
03.08.2012 08:04:04
olivovakucharka
TOPlist
Přejeme Vám příjemné čtení i nakupování ;-)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one